Vše o nákupu

Při zakoupení jakéhokoli výrobku MoldaviteEnergy se jedná o přímo nafocený kus. U vltavínů, které jsou použity do náhrdelníku, je uvedena jejich váha. Každý výrobek má svoji identifikační kartu, která obsahuje identifikační číslo výrobku, informace o použitých materiálech (druh minerálu a počet kusů) a stručný popis, ve kterém je uvedena právě hmotnost vltavínu, v případě náramku počet použitých vltavínů. Tuto kartičku obdržíte současně s každým zakoupeným výrobkem. Dobře ji uschovejte pro případ jakékoli úpravy či opravy výrobku.

Každý výrobek má svou dřevěnou krabičku, která je jeho součástí.

Jakýkoli vybraný náramek či náhrdelník je možné přizpůsobit Vašemu přání. Provedeme úpravu velikosti, výměnu korálků apod.

Při výrobě MoldaviteEnergy používáme vltavíny v přírodním stavu (pro použití do náramku ručně vrtané) doplněné o vybrané přírodní minerály či vzácné dřeviny a zkameněliny.

Všechny objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji. Odeslání probíhá do 3 pracovních dnů od přijetí platby, v případě dobírky po obdržení objednávky. Pokud bude Vaším přáním výrobek předem upravit, potom záleží na společné domluvě a od toho se bude odvíjet i doba odeslání.

Cena poštovného a balného po ČR: 140 Kč
Cena poštovného a balného po SK: 10 Euro
Dobírka pouze po ČR: 180 Kč

V případě, že Vás produkt MoldaviteEnergy nezaujal, stal se nevhodným dárkem apod., můžete jej do 14 pracovních dnů od doručení odeslat bez udání důvodu zpět.

ZBOŽÍ MUSÍ BÝT NEPOŠKOZENÉ, BALÍČEK MUSÍ OBSAHOVAT IDENTIFIKAČNÍ KARTIČKU A MUSÍ BÝT V KRABIČCE, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ VÝROBKU.


 

FREE SHIPPING WORLD WIDE

 

MONEY BACK GUARANTEE

 

ONLINE SUPPORT 24/7